Кредити всім за 5 хвилин!

Можливо, така послуга з’явиться в майбутньому-компанія нещодавно з’явилася на українському ринку. Також, з часом планується проведення акцій і розсилка промо-кодів зі знижкою. Через особистий кабінет, використовуючи платіжну карту.

 • По-ходу, хлопці (та дівчата), що надають кредити в ГОУФІНГОУ креативно підходять і до розробки сайту, і до організації процесу.
 • Купон вкладіть під час замовлення у відповідну колонку („Купон знижки“, „Код знижки“ а т.д.).
 • Гроші будуть моментально зараховані на будь-яку банківську картку України.
 • Увійдіть у кабінет або, якщо ви його ще не маєте, зареєструйтесь у системі.
 • Клієнту не потрібно вводити на сервісі Gofingo промокод, щоб скористатися акційною або іншою спеціальною пропозицією.
 • Якщо умови влаштовують користувача, то йому необхідно клікнути на кнопку “Отримати кредит”.

Перед тим, як відправляти запит на видачу грошей до зарплати, клієнту рекомендується ознайомитися з угодою. Якщо в договорі не всі пункти зрозумілі, можна зателефонувати на гарячу лінію. Співробітники з Call-центру із задоволенням дадуть відповідь на всі питання. Однією з головних переваг GoFinGo є її процентна ставка і відсутність додаткових комісій. Позичальник відкрито інформується про те, на яких умовах він бере позикові кошти. Всі інші принципи роботи МФО схожі з подібними сервісами кредитування. Якщо заяву буде ухвалено, у особистому кабінеті з’явиться цифровий примірник угоди.

Чи можу я повернути гроші достроково?

Компанія займає лідируюче місце в рейтингу МФО країни. Сервіс Gofingo досить молодий — заснований в 2018 році.

Мікрокредити легко взяти та дуже важко погасити. Проценти на другу та наступні позики становлять сайт якщо терміново потрібні гроші на картку 500 % – 730 % річних. А на прострочення мікрокредиту – 730 % – 1095 % річних.

Відсоткова ставка GoFinGo

Після цього підтвердити вКиевей номер за допомогою коду, відправленого в смс-повідомленні. На сайті установи вибрати ті умови, які йому підходять. Якщо клієнт вперше звернувся за позикою, то він може вибрати суму, що не перевищує https://propertymillionaire.com.my/2020/06/11/kredit-na-kartu-v-ukraini-poziki-onlajn/ гривень. Взяти мікропозики у Gofingo можуть повнолітні жителі України. Щоб оформити заявку, досить мати доступ до інтернету та паспорт. Не потрібно надавати довідки з роботи, заявляти поручителів і залишати заставу.

гофінго ком юа

Для клієнтів, раніше зверталися до послуг сервісу, передбачена спрощена процедура оформлення заявки. Для цього достатньо пройти авторизацію на сайті компанії. Вся інформація буде розміщена у вашому особистому кабінеті кредити на картку на сайті. Мінімальна сума кредиту для нового клієнта становить 1000 грн., максимальна – грн. Для постійних клієнтів доступне збільшення суми позики. Початкова сума – 1000 гривень на два тижні максимум.

Кращі кредити в інших компаніях

При цьому не доведеться заповнювати анкету позичальника і проходити верифікацію карти. У «ГОУФІНГОУ» Ви ніколи не зіткнетеся з прихованими відсотками і заплутаними умовами. Ви самостійно вирішуєте де скільки і коли отримати, а ми завжди раді вам допомогти. Нам неважливо берете кредит на весілля, відпочинок, або просто не вистачило до зарплати – ваші бажання наша робота. Ми завжди прислухаємося до думки наших клієнтів. Ваша думка це наш компас в безперервно змінюваному світі.

гофінго ком юа

З 2018 року ТОВ «Гоуфінгоу» обслуговує громадян України. Неповні або недостовірні відомості про позичальника. Створення за допомогою програм, які редагують знімки, порно контнтент з обличям боржника або його оточення.

Промокод GoFingo

Позики розміром від 500 до 7000 гривень надаються громадянам України віком від 18 до 65 років. Максимальний термін користування коштами становить 30 днів. Денна процентна ставка в Gofingo складає 0% від суми позики. В МФО можна отримати мікрокредити від найкращих мфо України кредит на суму від 1000 — до гривень. Заповніть онлайн-анкету та надішліть заявку, оформлення займає до 5 хвилин. Сайт надає виключно інформацію та поради щодо прийняття рішень у виборі кредитних послуг на тереторії України.

Неповна або неправильно зазначена інформація. Довідка про доходи, застава і поручителі не потрібні. Рішення про видачу позики приймається автоматичною системою сервісу на підставі наданої інформації. Клієнту не потрібно вводити на сервісі Gofingo промокод, щоб скористатися акційною або іншою спеціальною пропозицією. При оформленні позики буде розрахована відповідно до умов акції автоматично.

GoFingo: особистий кабінет

У Гофінго процентна ставка — фіксована, і становить 1,85% в день. У таблиці нижче наведені приклади розрахунку процентної ставки. Щоб зайти в особистий кабінет, в спеціальне поле вносять секретний код з смс-повідомлення.

На рахунку обов’язкова наявність не менше 1 грн, щоб успішно провести процедуру верифікації. Кредит до зарплати дозволено погасити достроково або частинами. Процес входу в особистий кабінет супроводжується підказками. Розібратися в управлінні вийде навіть інтуїтивно. За допомогою банківського переказу через інтернет банк будь-якого фінансової установи. Ніяких інших вимог до позичальників немає.

Gofingo

Послуга доступна через інтернет з будь-якого пристрою, тому замовити потрібну суму можна навіть стоячи в черзі в магазині. Процентна ставка встановлюється в договорі, який підписується між позичальником і МФО «Гофінго». Знайти інформацію на офіційному сайті складно.

 • Спочатку потрібно створити пароль і логін заповнити анкету.
 • У разі схвалення, гроші нараховуються за 5 хвилин.

Пройшовши всі етапи перевірок, можна відправляти заявку на розгляд. Система проаналізує анкету і прийме рішення про можливість видачі мікропозик на карту. Щоб збільшити шанси схвалення, потрібно при кредити на картку оформленні заявки вказувати тільки правдиві відомості. Зверніть увагу, що видаються онлайн-позики на карту України. Кредитки зарубіжних банків не можуть використовуватися для отримання грошей.

Как взять кредит?

YouControl — сервіс перевірки контрагентів. Повне досьє на компанію доступне в індивідуальних тарифах. Видачу нових кредитів призупинено на час війни. Максимальний термін становить 30 днів з можливістю пролонгації. Кількість пролонгацій при цьому не обмежена. Звернутися за пролонгацією не пізніше ніж в останній день граничного терміну оплати.

гофінго ком юа

Листи, які адресовані сусідам, родичам, роботодавцю, тобто особам, які не мають жодного відношення до боргу. Повні та актуальні дані на сьогодні, доступні в бізнес пакетах або в добовій ліцензії. Пройдіть бізнес реєстрацію або придбайте добову ліцензію. Переможці будуть визначені за допомогою Rаndom.org, з якими зв’яжеться всі позики України онлайн на карту наш кол-центр. Результати будуть опубліковані на нашій сторінці у Facebook наприкінці січня. Бути громадянином України для чоловіків у віці від 18 до 60 років, для жінок – від 18 до 65 років, мати особисту банківську карту VISA або MasterCard. Переказ коштів здійснюється протягом декількох хвилин після укладення договору.

Саме тому сервіс має свідоцтво про реєстрацію, видане Нацкомфінпослуг (саме ця установа контролює діяльність МФО в Україні, а не НБУ, як думає більшість). Свідоцтво видано 07 червня 2018 роки (№ 1042). Вищевказане є тільки прикладом розрахунку і не повинно розглядатися як пропозиція від Gofingo. Пільговий період за кредитною карткою – ви не платите проценти, якщо протягом 1-2 місяців повністю погасили заборгованість за карткою. У банку ним можна користуватися скільки завгодно разів. Ми використовуємо cookie, для того щоби надати вам найкращій досвід використання сайту.

 • Введіть номер телефону та підтвердіть його за допомогою коду, який надійде у смс.
 • Видача коштів відбувається online на карту VISA або MasterCard.
 • При оформленні позики буде розрахована відповідно до умов акції автоматично.

Вона не представлена ​​в безпосередньому вигляді. Але при цьому на першій же сторінці є калькулятор, який дозволяє визначити переплату і відсоток. Процентна ставка по кредиту – 0,01% в день для нових позичальників і 2,6% для постійних. Наш сервіс дозволяє швидко перевести гроші на рахунок з картки будь-якого українського банку. Не потрібно Фінансові послуги відстоювати черги і перевіряти квитанції поруч з віконцем касира. Система сама звірить внесені ідентифікатори з базою боржників і повідомить в разі виявлення помилок заповнення про неправильно введені дані. Пам’ятайте, що на обробку онлайн-платежу потрібен час, і вносити кошти потрібно завчасно до настання крайнього терміну погашення.